• Napíšte nám: kovacs@potery-kovacs.sk

  • Zavolajte nám: +421 908 834 156

Tvorba ekostyrénových poterov

Ekostyrénové potery patria k čoraz populárnejším riešeniam stavieb. Vo všeobecnosti ide o polystyrénovú drvinu, ktorá je pridávaná do betónu. Vďaka tejto kombinácii sa ekostyrénový poter vyznačuje vynikajúcou tepelnou a zvukovou izoláciou, čím ušetrí nemalé financie. Používa sa na vyrovnanie povrchov podláh, stropov či striech, ale aj ako finálna nášľapná vrstva podlahy. Medzi jeho nesporné výhody patria ľahké miešanie s ostatnými materiálmi (voda, cement, piesok), jednoduchá príprava ručne, v miešačke alebo domiešavači, nezaťažovanie konštrukcie stavieb a výhodná cena.

Firma Potery-Kovács svojim zákazníkom ponúka ekostyrénové potery najvyššej kvality, ktoré sa pýšia odolnosťou, funkčnosťou a trvácnosťou. Proces miešania prebieha v dopravníku, kde sa zmiešajú všetky potrebné suroviny. Potrebné metódy a technologické prostriedky sú zárukou dokonalého premiešania, čím sa zvyšuje pevnosť poteru.

Pri poteroch je potrebné dávať pozor na vlhkosť, a to najmä z dôvodu lepšieho schnutia. Ak sa v ekostyrénovom potere nachádza napríklad podlahové kúrenie, je potrebné, aby vlhkosť neprekročila hodnotu 0,3 % CM.

Náš tím Vám zabezpečí tie najlepšie ekostyrénové potery.
Stačí nás kontaktovať!