• Napíšte nám: kovacs@potery-kovacs.sk

  • Zavolajte nám: +421 908 834 156

Prenajaté fasádne lešenie

Kto pracuje na lešení, vie, že prvoradá je bezpečnosť. Preto vám ponúkame kvalitné rakúske lešenie typu GRAF, ktoré je veľmi praktické, má vystužený rám a spĺňa všetky bezpečnostné normy. Pri práci s týmto lešením oceníte ľahkú manipuláciu a jednoduchú montáž: ušetria vám množstvo času.

Ak potrebujete kvalitné lešenie len na aktuálnu stavbu, má zmysel si ho prenajať. Môžete si vybrať nové aj použité lešenia. Stačí nás kontaktovať a spolu nájdeme čo najvýhodnejšie riešenie. Zabezpečíme odvoz aj montáž a demontáž lešenia.

Ponúkame prenájom fasádneho a pojazdného lešenia:

Fasádne lešenie GRAF obsahuje malé množstvo súčiastok, preto ho rýchlo poskladáte. Jednoduchý zásuvný systém uľahčuje manipuláciu. Hlavne pri veľkých plochách tak výrazne ušetríte čas. Na bezpečnosť sa môžete spoľahnúť vďaka stabilným, strojovo vyrobeným prvkom. Lešenie vyhovuje moderným stavebným kritériám a využijete ho aj pri zložitých fasádach.

Pojazdné lešenie je z hliníka a keď ho raz zmontujete, bude pevne stáť. Vyniká flexibilitou, ideálnou hmotnosťou a rýchlosťou montáže. Jeho hlavnou výhodou oproti fasádnemu lešeniu je ľahký presun z miesta na miesto, ktorý umožňujú otáčateľné kolesá s brzdou. Aj tu je však na prvom mieste bezpečnosť a stabilita. Pojazdné lešenie využijete ako náhradu za hydraulickú plošinu.

Máte záujem o prenájom lešenia?

Prenajaté fasádne lešenie
Prenajom fasádneho lešenia typu GRAF

Prečo si vybrať lešenie od nás

špičková rakúska kvalita a bezpečnosť

k dispozícii ihneď

nové aj použité lešenia

zabezpečíme aj dopravu na miesto

montáž a demontáž v cene

pracujeme v BA, TT, NR a TN kraji

Záujemcovia o prenájom nášho lešenia neustále pribúdajú.
Neváhajte a pridajte sa k spokojným zákazníkom.